top of page

KDR

Karta Dużej Rodziny

Z wielką przyjemnością mam zaszczyt ogłosić, że Akademia Zdrowego Stylu Życia bierze czynny udział w PROPAGOWANIU  i wspieraniu polityki prorodzinnej poprzez udzielanie zniżek na swoje usługi stacjonarne i on line.
kdr_bg-800x450.jpg

Karta Dużej Rodziny

System zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+. Karta Dużej Rodziny funkcjonuje zarówno w instytucjach publicznych, jak i w prywatnych firmach.
Posiadacze KDR mają możliwość tańszego korzystania z oferty podmiotów m.in. z branży spożywczej, paliwowej, bankowej czy rekreacyjnej. KDR wspiera budżety rodzin wielodzietnych oraz ułatwia dostęp do dóbr i usług.

Zniżki:

Zniżki w ramach uprawnień dla członków rodziny wielodzietnej obejmują:

Usługi stacjonarne:

10% zniżki- na PAKIET START- zniżka nie łączy się z innymi promocjami, zniżka dostępna po okazaniu ważnej karty z dokumentem potwierdzającym tożsamość.

5% zniżki- na PAKIET FITNESS- zniżka nie łączy się z innymi promocjami, zniżka dostępna po okazaniu ważnej karty z dokumentem potwierdzającym tożsamość.

Certyfikat

20231110_085604_edited.jpg

5% zniżki- na PAKIET JADŁOSPIS- zniżka nie łączy się z innymi promocjami, zniżka dostępna po okazaniu ważnej karty z dokumentem potwierdzającym tożsamość.

Usługi on line:

30% zniżki- na TRENINGI ON LINE- aby skorzystać ze zniżki należy przesłać numer karty na adres ap@azsz.pl w celu otrzymania KODU PROMOCYJNEGO

30% zniżki- na ofertę w SKLEPIE www.azsz.pl na wszystkie produkty- aby skorzystać ze zniżki należy przesłać numer karty na adres ap@azsz.pl w celu otrzymania KODU PROMOCYJNEGO

c.png
bottom of page