top of page
 • Jak przygotować się do wizyty?
  Przed każdą wizytą najlepiej jest nie jeść ani nie pić przez 2-3 godziny. Na 12 godzin przed wizytą nie powinno się pić alkoholu oraz unikać intensywnej aktywności fizycznej. Oprócz analizy składu ciała podczas każdej wizyty wykonywane są pomiary obwodów talii, brzucha i bioder.
 • Czy na pierwszej wizycie otrzymam rozpisaną dietę?
  Nie. Dieta wysyłana jest na adres mailowy. Na pierwszej wizycie otrzymywane są zalecenia żywieniowe oraz omawiany jest sposób postępowania dietetycznego.
 • Jak długo trwa analiza składu ciała?
  Analiza składu ciała trwa 10-15 minut.
 • Jak szybko schudnę?
  Każdy jest inny i trudno jest to określić. Ogólnie można powiedzieć, że utrata masy ciała powinna wynosić od 2 do 4 kg w ciągu miesiąca. W przypadku większej masy ciała może być trochę więcej. Jednak należy podkreślić, że utrata masy ciała zależy od stanu zdrowia oraz od starań pacjenta.
 • Czy muszę się rozbierać podczas konsultacji?
  Najważniejszym dla mnie jest Twój komfort psychiczny. Jedyną częścią garderoby, jaką musisz zdjąć podczas konsultacji będą więc buty i skarpetki, gdyż pomiaru analizy składu ciała dokonujesz boso.
 • Czy na diecie będę mogła jeść swoje ulubione potrawy?
  Oczywiście, że tak! Moim celem nie jest nauczenie Cię, jak zrezygnować ze swoich ulubionych produktów i potraw. Pokażę Ci, jak wkomponować je w zdrowy styl życia, tak żeby nowa dieta była możliwa do stosowania przez długi okres czasu.
 • Czy dieta będzie droga?
  Składniki, które ujmuję w moich dietach znajdziesz w każdym sklepie spożywczym, na bazarze czy super markecie. Uczę Cię mądrego prowadzenia kuchni, bez wyrzucania jedzenia.
 • Czy na diecie będę głodna?
  Oczywiście nie mówimy o lekkim ssaniu w żołądku, kiedy zbliża się pora posiłku, to jest naturalne. Jednak na pewno nie dopuścimy do tego, żeby głód towarzyszył Ci między posiłkami i męczył Cię godzinami. To byłby znak, że dieta jest źle dobrana. Dobrze skomponowana dieta pozwala zapobiegać uczuciu głodu. A jeśli głód się pojawi pomimo wszystko, poszukamy razem przyczyny i wprowadzimy odpowiednie modyfikacje.
 • Jak długo będzie trwała nasza współpraca?
  Wszystko jest uzależnione od Twojego wyjściowego stanu zdrowia, a także od ustalonych wspólnie celów. Dokładam wszelkich starań aby Twoja edukacja zdrowotna odbywała się od pierwszych spotkań, jednak wprowadzanie zmian żywieniowych wymaga czasu. Czas współpracy jest ustalany indywidualnie podczas spotkań.
 • W jaki sposób mogę umówić się na wizytę w gabinecie lub konsultację on- line?
  Dzwoniąc pod numer 602 635 351 Lub za pomocą maila ap@azsz.pl
 • Czy muszę zjadać wszystko co znajduje się w otrzymanym jadłospisie?
  Dieta skomponowana jest pod Twoje zapotrzebowanie, wielkość porcji . Nowy styl żywienia wymaga adaptacji, po której przyzwyczaisz się do nowego żywienia bez żadnych wątpliwości.
 • Czy wymagana jest aktywność fizyczna?
  Nie jest to warunek konieczny, chociaż często jest to bardzo pomocne. Wszystko zależy od sytuacji, ale jedno jest pewne, do niczego nie jesteśmy w stanie Cię zmusić. To Ty decydujesz ile zmian jesteś w stanie wprowadzić w danym momencie. Każdy ma inną gotowość do zmiany i szanuję to. Często też, na początek, wystarcza naprawdę mało intensywna aktywność.
 • Czy w diecie rozpisywane są również suplementy?
  W Akademii Zdrowego Stylu Życia nie są sprzedawane żadne suplementy
 • W jaki sposób można dokonać płatności za konsultację i dietę?
  Wszelkie płatności dokonywane są na miejscu za pomocą gotówki lub do 24h przed spotkaniem za pomocą przelewu bankowego. Numer konta bankowego otrzymasz mailem.
 • Co zrobić w przypadku pojawienia się pytań po otrzymaniu diety?
  Zapisuj wszelkie pytania na kartce i zadaj je podczas spotkania, po treningu lub jeżeli są bardzo palące zadaj takie pytania za pomocą kontaktu mailowego.

DIETETYK-TRENER-PSYCHODIETETYK w jednym miejscu

bottom of page