top of page

Aneta

- 12 kg

  1. Proszę, pochwal się swoim sukcesem?

- 12 kg
- 60 cm z sumy obwodów
wiek metaboliczny młodszy o 25 lat
- 10 % tkanki tłuszczowej

2. Proszę, przenieś się do przeszłości do momentu, kiedy zaczynałaś, byłaś na samym początku
i przypomnij sobie i opowiedz nam, jak to wszystko się zaczęło? Kiedy był ten moment,
że powiedziałaś sobie dość, muszę coś zmienić?

Decyzję o rozpoczęciu treningów, podjęłam ponieważ czułam się ciężko ważąc 70 kg, dodatkowo nie czułam się atrakcyjnie.

 

3. Jaką pierwszą małą zmianę wprowadziłaś do swojego życia i po jakim czasie widziałaś rezultaty?

Pierwszą zmianę jaką zastosowałam było odrzucenie słodyczy. Początkowo odbierałam to jako ogromne wyzwanie, jednak z czasem okazało się to BARDZO PROSTE.

 
4. Co było bodźcem, że zgłosiłaś się do Akademii Zdrowego Stylu Życia?

Do Akademii Zdrowego Stylu życia zgłosiłam się dzięki poleceniu koleżanki. Widziałam jej spektakularną zmianę sylwetki i podejściu do zdrowego odżywiania. Między innymi dzięki temu podjęłam chęć zmiany swojego życia.

 

5. Dlaczego akurat to miejsce wybrałaś ? Czy to ma związek z Twoimi zmianami, transformacjami, jakie nastąpiły w Twoim życiu?

Wybrałam to miejsce dzięki motywacji ze strony koleżanki i dzięki temu nastąpiły we mnie OGROMNE zmiany, których nie żałuje. 😊
 

6. Jak myślisz, czy warto wprowadzać małe zmiany w życiu i dlaczego?

Uważam, że warto, ponieważ każda mała zmiana prowadzi do wielkich zmian, początkowo zmiana sylwetki przerodziła się w LEPSZE SAMOPOCZUCIE.

 
7. Z perspektywy czasu jak patrzysz na swoje życie, to postąpiłabyś tak samo, a może coś byś zrobiła inaczej?

Patrząc na swoje życie z perspektywy czasu, zrobiłabym dokładnie to samo, ponieważ jestem w miejscu, w którym jestem i nie żałuję żadnej DECYZJI.

 
 8. Czy sfera życiowa zdrowia i sprawność fizyczna ma dla Ciebie znaczenie i dlaczego?

Strefa życia i sprawności, ma ogromne znaczenie, ponieważ wraz z upływem czasu (czyli uciekających lat) staję się coraz BARDZIEJ ŚWIADOMA, że wraz ze zdrowiem fizycznym w parze idzie, również ZDROWY UMYSŁ, który należy zachować na długie lata.

 
9. Anetko co byś poradziła kobietom wahającym się:  od czego trzeba zacząć, jakie warto zmiany wprowadzić  aby zadbać o zdrowie poprzez zmianę diety?

Kobietą, które się wahają powiedziałabym, że jedyny problem to WALKA ZE SAMYM SOBĄ, jednak gdy już się odważy stopniowo zaczynamy zmieniać swoje życie. Co do DIETY (sama nazwa brzmi strasznie) czyni CUDA. Same zmiany w diecie warto zacząć od małych elementów, które sprawiają nam problem np. ograniczenie spożycia słodyczy, stopniowo nabierać ŚWIADOMOŚCI w zakresie żywienia i z czasem móc tą wiedzę stosować.

Dziękuję za rozmowę
Aneta 10.jpg
Aneta 1.jpg
Agatka 7.jpg

PSYCHODIETETYK-TRENER-INSTRUKTOR FITNESS
w jednym miejscu

bottom of page