top of page
Kotwica 1
krzysztofa.png

Krzystofa

- 16 kg

1. Krzysztofo, proszę pochwal się swoim sukcesem?

Mój sukces to -10kg podczas trwania programu START Akademii Zdrowego Stylu Życia

 

2. Proszę, przenieś się do przeszłości do momentu, kiedy zaczynałaś, byłaś na samym początku i przypomnij sobie i opowiedz nam, jak to wszystko się zaczęło? Kiedy był ten moment, że powiedziałaś sobie dość, muszę coś zmienić??

To był grudzień zeszłego roku, kiedy moja waga zaświeciła się na czerwono ;) a kolejne ubrania musiałam odłożyć na półkę wyżej, wtedy na Fb pojawiła się Mikołajkowa propozycja Agaty. Skorzystałam i tak już zostałam w AZSŻ.

3. Jaką pierwszą małą zmianę wprowadziłaś do swojego życia i po jakim czasie widziałaś rezultaty?

 

Powróciłam do mojej ulubionej aktywności ruchowej – nornic walking, rezultaty było widać już po 3 tygodniach, ale moja przemiana nabrała rozpędu, kiedy dołączyłam do pakietu START.

 

4. Proszę, podaj kilka przykładów swoich małych zmian, które doprowadziły Cię do wielkich zmian życiowych?
Małe, a jednak wielkie zmiany to: regularne spożywanie posiłków, picie większej ilości wody oraz regularne ćwiczenia

5. Co było bodźcem, że zgłosiłaś się do Akademii Zdrowego Stylu Życia?

 

Agatkę znałam już wcześniej, swoim profesjonalizmem wzbudziła moje zaufanie i dlatego postanowiłam zgłosić się właśnie do niej.

6. Krzysztofo dlaczego akurat to miejsce wybrałaś ? Czy to ma związek z Twoimi zmianami, transformacjami, jakie nastąpiły w Twoim życiu?

 

Pozytywne opinie oraz zadowolenie wcześniejszych Akademiczek, utwierdziły mnie w przekonaniu, że AZSŻ to właściwa droga.

 

 

7. Z perspektywy czasu jak patrzysz na swoje życie, to postąpiłabyś tak samo, a może coś byś zrobiła inaczej?

 

Życie przynosi różne niespodzianki, są wzloty i upadki, ale najważniejsze to mieć świadomość wyboru i podejmowania właściwych decyzji. Pewnie wiele rzeczy bym zmieniła, ale przystąpienie do AZSŻ to strzał w 10 i oprócz tego, że mogłam to zrobić wcześniej nic bym nie zmieniła J

 

8 . Czy sfera życiowa zdrowia i sprawność fizyczna ma dla Ciebie znaczenie i dlaczego?

Zdrowy styl życia jest dla mnie ważny, a wsparty aktywnością fizyczną to kierunek na sukces. W mojej pracy z dziećmi to podstawa, aby mieć energię i starać się nadążyć za ich żywiołowością.

_MG_veb7492.jpg
_MG_veb7510.jpg
9. Krzysztofo co byś poradziła kobietom wahającym się:  od czego trzeba zacząć, jakie warto zmiany wprowadzić,  aby zadbać o zdrowie poprzez zmianę diety?

Nie czekajcie, nie zastanawiajcie się zbyt długo, jeżeli w Waszym życiu konieczna jest jakaś zmiana trzeba działać – nic samo się nie zrobi. Czasami samemu trudno sobie poradzić, dlatego szukajcie pomocy i wsparcia, bo wtedy jest łatwiej. Ja te pomoc znalazłam w AZSŻ i w osobie Agatki. To dzięki niej i wsparciu grupy osiągnęłam sukces.

A efekty? Efekty widać u każdej Akademiczki, ale również u naszych odważnych i wytrwałych Panów J

 

10. Jak Twoje małe zmiany wpływają na jakość Twojego życia we wszystkich sferach życia? Czy te zmiany na siebie wpływają wzajemnie?

 

Każda zmiana wpływa na nasze życie. Świadomość, że nie mogę już wrócić do poprzednich nawyków, że regularne i zdrowe odżywianie to samo dobro dla mojego organizmu sprawia, że podnosi się komfort mojego życia.

 

11. Które zadanie w Akademii była dla Ciebie wyzwaniem?

 

Na początku wyzwaniem była organizacja, konieczność ogarnięcia posiłków na kolejny dzień.

_MG_veb7842.jpg
12. Którą zmianę z łatwością było Ci wdrożyć do codziennego życia?

Zwiększenie aktywności fizycznej to było najłatwiejsze

 
13. Czy miewałaś chwile zwątpienia?

Owszem, pojawiło się ich kilka, związane one były właśnie z organizacją i przygotowaniem posiłków, ale wsparcie Agatki i grupy dało mi motywację do dalszego działania.

14. Jak Twoja rodzina reagował na Twoje zmiany?

Każdy kilogram mniej wzbudzał zaskoczenie, nie tylko w związku z zachodzącymi zmianami w wyglądzie, ale przede wszystkim z wytrwałością z jaką dążyłam do uzyskania zaplanowanych efektów. Czułam podziw szczególnie w najbliższych, a stwierdzenie mojej córki: ,,Mamo, masz nogi jak sarenka” utwierdziło mnie w przekonaniu, że to jedyna i słuszna droga 

_MG_veb7502.jpg
15. Jak Twoje otoczenie zareagowało na Twoje zmiany? Może straciłaś swoich przyjaciół albo zyskałaś nowych?

Nie straciłam przyjaciół, wręcz odwrotnie zyskałam towarzyszkę do wspólnych treningów z kijkami. koleżanki w pracy również podziwiały moją silną wolę, szczególnie gdy na obiad w przedszkolu było jakieś super smakołyki J a ja twardo odmawiałam.

16. Jeżeli miałbyś wybrać spośród wszystkich Swoich małych zmian, które musiałaś podjąć, aby zmienić swoje życie, który Twoim zdaniem byłby najważniejszy i dlaczego?

Najważniejsza jest zmiana myślenia i zmiana nawyków żywieniowych. Zrozumiałam, że dieta to nie głodówka, a dużo nie znaczy niezdrowo ;)

17.  Jakie zmiany chcesz wprowadzić w przyszłości do swojego życia i dlaczego?

Chcę kontynuować zmiany, które wprowadziłam dzięki programowi START. DLACZEGO? Bo to jedyna i słuszna decyzja i mam zamiar wytrwać w tym postanowieniu!!!

_MG_veb7858.jpg
18. Czy możesz powiedzieć kilka zdań motywacyjnych, wspierających nasze Kochane przyszłe Akademiczki Takich od serca

Dziewczyny i chłopaki, kobietki i panowie zachęcam Was do dołączenia do Akademii ZSŻ, dieta to nie głodówka, a zmiana sposobu odżywiania oraz treningi pod czujnym okiem Agaty przynoszą wymierne efekty w postaci zgubionych kilogramów i pięknej sylwetki. Akademia to miejsce, gdzie znajdziecie wsparcie, życzliwość oraz optymizm, którym zaraża nasza trenerka.

19. Czy możesz krótko opisać swoje idealne życie?

Najważniejsze w życiu to kochać i być kochanym, mieć wokół siebie bliskich i życzliwych ludzi, być dobrym  …. ale nie naiwnym i przede wszystkim czerpać z życia pełnymi garściami. 
Czego życzę wszystkim Akademiczkom i Panom w naszej Akademii 

Dziękuję za rozmowę :)
_MG_veb7476.jpg

Dietetyk-Trener-Psychodietetyk

bottom of page